Udział przedstawicieli CPE w X Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty - zastosowanie POWER

Szukaj

Zamknij wyszukiwarkę

  Udział przedstawicieli CPE w X Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty

  ponad rok temu 16.03.2023, ~ Joanna Janiszewska

  Podziel się linkiem ze znajomym.

  W dniach 15–16 marca 2023 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbywa się X Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty „Edukacja Przyszłości”.

  W panelu dyskusyjnym pt. „Gdzie szukać środków na finansowanie inwestycji oświatowych?” biorą udział dr Leszek Buller, Dyrektor Centrum Projektów Europejskich oraz p. Marcin Tylczyński, Naczelnik Wydziału Projektów Europejskiego Funduszu Społecznego CPE. W ramach swojego wystąpienia Dyrektor Leszek Buller poruszy kwestie takie, jak opóźnienie w rozpoczęciu perspektywy finansowej 2021–2027 oraz jego przyczyny, a także sytuację Polski i stan zaawansowania prac dotyczących wdrażania programów na tle innych państw Unii Europejskiej. Naczelnik Marcin Tylczyński przedstawi możliwości finansowania inwestycji i projektów edukacyjnych przewidywane w ramach programów w nowej perspektywie unijnej oraz różnice w zakresie realizacji projektów między obecną perspektywą a poprzednią.

  Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty to wydarzenie skierowane do prezydentów, burmistrzów, wójtów, dyrektorów i naczelników wydziałów edukacji w JST oraz do dyrektorów szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych. Najważniejsze tematy dyskutowane podczas debat i paneli to wyzwania związane z bieżącymi zmianami w oświacie, a także zarządzaniem, finansowaniem oraz rozwojem i modernizacją placówek.

  do góry strony